Press "Enter" to skip to content

2015 – hotovo!

Když jsem zde před rokem psal “Last and quite days of a challenging year. I’m ready for the next one!” tak jsem opravu netušil o čem mluvím..
Den po tom, co jsem na únorovou BONES dostal do Braníku kolem 2000 lidí tramvajema jsem si na třikrát zlámal nohu o obrubník, velmi zle – v kotníku, holeni i lejtku! Nebýt toho, že jsem si v nemocnici Na Františku vyžádal rentgeny a neupozornil na nedostatky, jistě bych už nikdy nechodil.
V ty dny jsem se dozvěděl, že jsem na Praze 1 uspěl se záměrem na pronájem nemovitosti – bývalá pošta v Příčné 1 se začala měnit v Ex Post. V Tomayerce do mě po druhý a na vždy namontovali čtvrt kila titanu, následovala rehabilitace a v poště přípravy mezinárodního fora Packet 1. Napsal jsem můj vůbec první grant na magistrát a ten pro příští rok pošty i získal. Po mejdanu dekády ve Varech následovalo pár drobností jako custom světla pro Fashion Week, pebe/lab, první výstavy v Příčný, etc.
Po zjištění kladného vyrozumění žádosti o podporu projektu Ignorance česko-německým fondem začal fofr. Stroj Jller jsme s klukama museli postavit za dva měsíce, více času na vyčerpání grantu co nakonec prokryl jen cca 20% nákladů nebylo.
Málo co mě po tomhle roce uklidňuje líp než pohled na stroj co třídí kamení .))
“Last and quite days of a challenging year. I’m ready for the next one!”

[srizonfbalbum id=1]

1914417_10154419895198976_1699575691362483955_n